Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
OEM Çevre Birimleri » Network Ürünleri » Switchler

TP-LINK TL-SM321B Minigbic 1000Base-Bx Wdm Cıft Yonlu Sfp

Stok Kodu

TL-SM321B

Markası

TP-LINK
:
1,029.71TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
1,021.99 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
1,029.71TL
Döviz Karşılığı
:
32.33USD
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Sepete Ekle Hemen Al

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Bu Ürün Ne Yapar?
- TP-LINK TL-SM321B en yeni 1000Base-BX teknolojisine uyumlu olarak her
iki yönde de farklı dalga boyları üzerinden tek fiber kablosu ile
iletim
iletim
sağlamaktadır. TP-LINK Router Switch ve Medya Dönüştürücüleri ile
yüksek hız ve kararlılıkta ağınızı 10 KM mesafelere
genişletebilirsiniz.
genişletebilirsiniz.
ÖZELLİKLER:
- WDM Çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı
- Çift Yönlü İletim - İletim Dalga Boyu TX: 1310nm / Alım Dalga Boyu
RX:
RX:
1550nm
- Dahili +3.3V Güç Kaynağı
- TL-SM321A ile eşlenebilme
- Tak-ve-Çalıştır
- Uygunluk Listesi: MC220L TL-R4199G/4299G TL-SG3109 TL-SL3428/3452
TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB TL-
SL1351 ve diğer eşdeğer cihazlar
TEKNİK ÖZELLİKLER:
DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3z CSMA/CD TCP/IP
- Güç Kaynağı: 3.3V
- Kablo: Tekil Fiber Modu
- Fiber Tipi: 9/125 um Tekil-Mod
- Max. Kablo Uzunluğu: 10km
- Veri Hızı: 1.25Gbps
- Port Tipi: LC
- Dalga Boyu: TX: 1310nm / RX: 1550nm
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC CE
- Ortam:
Çalışma Sıcaklığı: 0C~70C (32F~158F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~80C (-40F~176F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

  • Satış Garanti Süresi (ay) 36
  • EAN 6935364030520

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
slot sitelericasino sitelerideneme bonusu veren siteleren iyi casino siteleri
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.